Presentatie
| Accessoire | Kabel |
| Intrekbare kabel | Nu |
| Connectiviteit | USB-C - Lightning / microUSB / USB-C |
| Productkleur | Blauw |
| Functionaliteit | Opladen |
| Kabel lengte | 1.5m |
| Vermogen | 100W |
Verkooppakket
| Verpakking | Blister |
€0,00 EUR
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Ontvang je bestelling op tijd met de hulp van onze efficiënte en betrouwbare bezorgdiensten.
Van vragen over producten tot after-sales support, ons team van specialisten staat klaar om u te helpen.
Als u niet volledig tevreden bent met uw aankoop, neem dan contact op met ons klantenserviceteam. Meer bekijken







| Accessoire | Kabel |
| Intrekbare kabel | Nu |
| Connectiviteit | USB-C - Lightning / microUSB / USB-C |
| Productkleur | Blauw |
| Functionaliteit | Opladen |
| Kabel lengte | 1.5m |
| Vermogen | 100W |
| Verpakking | Blister |



De troef in de mouw
Wil je in de kortst mogelijke tijd één, twee of drie apparaten tegelijk opladen? Met deze kabel geniet je van een perfecte ervaring.
100% batterij in een oogwenk
Heb je nog geen kabel gevonden waar je helemaal tevreden mee bent? Kies deze en je zult zien hoe snel het batterijpercentage stijgt!
Specificaties:
Materialen: nylon, aluminiumlegering;
Aansluitingen: 2x Type-C, Lightning, Micro-USB;
Vermogen Type-C: 100W;
Vermogen Lightning: 20W;
Vermogen Micro-USB: 18W;
Data-overdrachtsnelheid: 480mbps;
Stroomuitgang Type-C: 6A;
Stroomuitgang Lightning: 2.4A;
Stroomuitgang Micro-USB: 2A;
Kabellengte: 1.5m.

Alternatieve producten
Misschien vind je dit ook leuk
Vaak samen gekocht
Upgrade naar
Populair in dezelfde categorie