Presentatie
| Accessoire | Kabel |
| Intrekbare kabel | Nu |
| Connectiviteit | USB-C - Lightning |
| Productkleur | Wit |
| Functionaliteit | Gegevens en Opladen |
| Kabel lengte | 2m |
| Vermogen | 27W |
Verkooppakket
| Verpakking | Blister |
€0,00 EUR
Voorraad laag
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Ontvang je bestelling op tijd met de hulp van onze efficiënte en betrouwbare bezorgdiensten.
Van vragen over producten tot after-sales support, ons team van specialisten staat klaar om u te helpen.
Als u niet volledig tevreden bent met uw aankoop, neem dan contact op met ons klantenserviceteam. Meer bekijken






| Accessoire | Kabel |
| Intrekbare kabel | Nu |
| Connectiviteit | USB-C - Lightning |
| Productkleur | Wit |
| Functionaliteit | Gegevens en Opladen |
| Kabel lengte | 2m |
| Vermogen | 27W |
| Verpakking | Blister |



Speciaal voor jou
Je verdient volledige tevredenheid. Deze kabel wordt gedefinieerd door premium kwaliteit en top prestaties om je een unieke ervaring te bieden.
Een ware genot
Wil je een volledige oplading in recordtijd? Kies deze kabel en je zult zien hoe snel het batterijpercentage stijgt!
Specificaties:
Materialen: nylon, polycarbonaat;
Connectoren: Type-C, Lightning;
Vermogen: 27W;
Lengte kabel: 2m.

Alternatieve producten
Misschien vind je dit ook leuk
Vaak samen gekocht
Upgrade naar
Populair in dezelfde categorie