Presentatie
| Accessoire | Kabel |
| Intrekbare kabel | Nu |
| Connectiviteit | USB-A - USB-C |
| Productkleur | Zwart |
| Functionaliteit | Gegevens en Opladen |
| Kabel lengte | 1.5m |
| Vermogen | 25W |
Verkooppakket
| Verpakking | Blister |
| Inhoud | Kabel |
| Productstatus | Nieuw |
€0,00 EUR
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Ontvang je bestelling op tijd met de hulp van onze efficiënte en betrouwbare bezorgdiensten.
Van vragen over producten tot after-sales support, ons team van specialisten staat klaar om u te helpen.
Als u niet volledig tevreden bent met uw aankoop, neem dan contact op met ons klantenserviceteam. Meer bekijken


| Accessoire | Kabel |
| Intrekbare kabel | Nu |
| Connectiviteit | USB-A - USB-C |
| Productkleur | Zwart |
| Functionaliteit | Gegevens en Opladen |
| Kabel lengte | 1.5m |
| Vermogen | 25W |
| Verpakking | Blister |
| Inhoud | Kabel |
| Productstatus | Nieuw |

Dziala super. Jest ok.
Produs original. Recomand!
Nu sta fix 100% in telefon. Dar isi face treaba
Alternatieve producten
Misschien vind je dit ook leuk
Vaak samen gekocht
Upgrade naar
Populair in dezelfde categorie