Presentatie
| Accessoire | Kabel |
| Intrekbare kabel | Nu |
| Connectiviteit | USB-C - USB-C |
| Productkleur | Marineblauw |
| Functionaliteit | Gegevens en Opladen |
| Kabel lengte | 2m |
| Vermogen | 240W |
Verkooppakket
| Verpakking | Blister |
€0,00 EUR
Niet op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Ontvang je bestelling op tijd met de hulp van onze efficiënte en betrouwbare bezorgdiensten.
Van vragen over producten tot after-sales support, ons team van specialisten staat klaar om u te helpen.
Als u niet volledig tevreden bent met uw aankoop, neem dan contact op met ons klantenserviceteam. Meer bekijken







| Accessoire | Kabel |
| Intrekbare kabel | Nu |
| Connectiviteit | USB-C - USB-C |
| Productkleur | Marineblauw |
| Functionaliteit | Gegevens en Opladen |
| Kabel lengte | 2m |
| Vermogen | 240W |
| Verpakking | Blister |



Prestatie en betrouwbaarheid
De kracht van 240W en de geïntegreerde E-Marker chip maken deze kabel ideaal voor het snel opladen van meerdere apparaten met hoge eisen.
Premium materialen - kwaliteitsgarantie
Het gevlochten nylon waarvan de kabel is gemaakt, biedt geavanceerde flexibiliteit en superieure weerstand tegen slijtage en herhaaldelijk buigen.
Specificaties:
Materialen: polycarbonaat, nylon;
Stekkers: Type-C naar Type-C;
Vermogen: 240W;
Dataoverdrachtsnelheid: 480Mbps;
Kabellengte: 2m;
Pakket bevat: 2x USB-C naar USB-C kabel.

Alternatieve producten
Misschien vind je dit ook leuk
Vaak samen gekocht
Upgrade naar
Populair in dezelfde categorie