Presentatie
| Accessoire | Kabel |
| Intrekbare kabel | Nu |
| Connectiviteit | USB-C - USB-C |
| Productkleur | Blauw |
| Functionaliteit | Gegevens en Opladen |
| Kabel lengte | 2m |
| Vermogen | 100W |
Verkooppakket
| Verpakking | Blister |
€0,00 EUR
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Ontvang je bestelling op tijd met de hulp van onze efficiënte en betrouwbare bezorgdiensten.
Van vragen over producten tot after-sales support, ons team van specialisten staat klaar om u te helpen.
Als u niet volledig tevreden bent met uw aankoop, neem dan contact op met ons klantenserviceteam. Meer bekijken







| Accessoire | Kabel |
| Intrekbare kabel | Nu |
| Connectiviteit | USB-C - USB-C |
| Productkleur | Blauw |
| Functionaliteit | Gegevens en Opladen |
| Kabel lengte | 2m |
| Vermogen | 100W |
| Verpakking | Blister |



Probeer iets nieuws!
Weet je wat deze kabel speciaal maakt? Het feit dat het anders is! In tegenstelling tot de traditionele, heeft deze een transparant ontwerp dat alle aandacht trekt!
Een echte traktatie
Wil je een volledige voeding in recordtijd? Kies deze kabel en je zult zien hoe snel het batterijpercentage stijgt!
Specificaties:
Materialen: polycarbonaat, nylon;
Stekkers: 2 x Type-C;
Vermogen: 100W;
Lengte: 2m;
Gewicht: 48g.

Alternatieve producten
Misschien vind je dit ook leuk
Vaak samen gekocht
Upgrade naar
Populair in dezelfde categorie