Auto-oplader met USB-C kabel Lisen, 101W, 3.25A, 1 x USB-A - 3 x USB-C, Zwart YL0223120021
ID: 374548
EAN: 6941237431318
Belastingen inbegrepen. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
24 maanden
Op voorraad
Gegarandeerde tijdige levering
Ontvang je bestelling op tijd met de hulp van onze efficiënte en betrouwbare bezorgdiensten.
Expert supportteam
Retourneer het product
Alle details bekijken
Presentatie
Intrekbare kabel Nu
Kabelconnector USB-C
Snelladen Ja
Poort (uitgang) oplader 1 x USB-A / 3 x USB-C
Oplaadvermogen 101W
Oplaadtechnologie Adaptieve Snellading / Mi Snelladen / Power Delivery / Snelladen
Type oplader Autolader met USB-C kabel
Verkooppakket
Verpakking Blister
Lisen
  • Efficiënte oplading
  • De Lisen auto-oplader biedt hoge kracht voor snelle voeding van apparaten direct in de auto.
  • Vier poorten
  • Specificaties:
  • Materialen: ABS, polycarbonaat;
  • Poorten: 3x Type-C, USB-A;
  • Maximale kracht: 101W;
  • Ingangsspanning: 12V/5A, 24V/5A;
  • Uitgang USB-A / USB-C2 / USB-C3: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A;
  • Uitgang USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A;
  • Vermogen USB-A: 36W;
  • Vermogen USB-C2 / USB-C3: 36W;
  • Vermogen USB-C1: 65W;
  • Afmetingen: 72 x 54 x 30mm;
  • Gewicht: 32g;
  • Pakket bevat: auto-oplader, Type-C naar Type-C kabel.
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%