Auto Elektrische Omvormer Baseus Power Pro, 150W CGNB020101
ID: 371589
EAN: 6932172628093
Belastingen inbegrepen. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
24 maanden
Niet op voorraad
Gegarandeerde tijdige levering
Ontvang je bestelling op tijd met de hulp van onze efficiënte en betrouwbare bezorgdiensten.
Expert supportteam
Retourneer het product
Alle details bekijken
Presentatie
Productassortiment Power Pro
Type product Auto Elektrische Omvormer
Baseus
  • Jouw wens wordt werkelijkheid!
  • Alle voordelen in één product!
  • Specificaties:
  • Materialen: ABS, polycarbonaat;
  • DC stroomingang: 12V/20A;
  • AC stroomuitgang: 200V/240V;
  • USB stroomuitgang: 5V/2.4A, 9V/2A, 10V/2.25A, 12V/2.5A;
  • Type-C1/Type-C2 stroomuitgang: 5V/2.4A, 9V/3A, 12V/2.5A;
  • USB + TYPE-C2 stroomuitgang: 5V/4.8A;
  • Vermogen (USB + TYPE-C2) + Type-C1: 24W+30W;
  • Totaal vermogen: 150W;
  • Afmetingen: 176 x 71 x 39mm;
  • Gewicht: 346g.
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%