Presentatie
| Accessoire | Kabel |
| Intrekbare kabel | Nu |
| Connectiviteit | USB-C - Lightning |
| Productkleur | Zwart |
| Functionaliteit | Gegevens en Opladen |
| Kabel lengte | 1m |
| Vermogen | 30W |
Verkooppakket
| Verpakking | Blister |
| Productstatus | Nieuw |
| Accessoire | Kabel |
| Intrekbare kabel | Nu |
| Connectiviteit | USB-C - Lightning |
| Productkleur | Zwart |
| Functionaliteit | Gegevens en Opladen |
| Kabel lengte | 1m |
| Vermogen | 30W |
| Verpakking | Blister |
| Productstatus | Nieuw |



Goed doordacht ontwerp
De 90 graden gebogen stekker maakt het efficiënt beheren van de Type-C datakabel mogelijk en vermindert aanzienlijk de druk op de connectoren. Zo profiteer je van soepele toepassingen zonder onderbrekingen of storingen en een langere levensduur.
Een bijzondere ervaring
Of je hem nu gebruikt om je telefoon snel op te laden of om belangrijke gegevens over te dragen, deze Lightning-kabel van Lito zorgt voor optimale omstandigheden voor elke taak. Zowel de lengte als de hoogwaardige materialen verhogen het comfort en de veiligheid van je interactie.
Specificaties:
Materialen: gevlochten nylon, zinklegering;
Stekkers: Type-C, Lightning;
Vermogen: 30W;
Kabellengte: 1m.
